Beach Front, Superbe Appartement Pour 4 Personnes

  • 70 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната

Beach Front, Superbe Appartement Pour 4 Personnes Nice пропонують близькість до таких туристичних визначних пам'яток, як Le Cadran Solaire, що за 6 хвилини пішки. Апартаменти розташовані на відстані 3.8 км від залізничного вокзалу Ніцца-Вілль та в межах 5 хвилин пішої прогулянки від автовокзалу Carras / Promenade.

З системою клімат-контролю, Beach Front, Superbe Appartement Pour 4 Personnes пропонують балкон, гардероб і вітальню, а з вікон відкривається вид на море. В апартаментах є ванна кімната з феном і банними рушниками. Також є окремий туалет і душ.

Це помешкання забезпечує ваш комфорт, надаючи повністю обладнану кухню з електрочайником, холодильником і духовкою.

Eglise Sainte-Helene de Nice розташований за 7 хвилини пішки, а Національний спортивний музей - за 10 хвилин їзди від апартаментів. Beach Front, Superbe Appartement Pour 4 Personnes можуть похвалитися першокласним розташуванням у районі Fabron. Старе місто знаходиться в межах 4 км від помешкання. Найближчий аеропорт - Ніцца-Лазурний Берег, до якого 10 хвилин їзди на машині.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Beach Front, Superbe Appartement Pour 4 Personnes Ніцца
Le Balcon De La Baie Des Anges
Ціна лише для моб. пристроїв

Le Balcon De La Baie Des Anges

8.4
Дуже Добре 66 відгуків
50 м від помешкання
USD 312 USD 281
за ніч
Magnifique Vue Mer La Californie
Ціна лише для моб. пристроїв

Magnifique Vue Mer La Californie

8.6
Відмінно 27 відгуків
91 м від помешкання
Lina
Ціна лише для моб. пристроїв

Lina

91 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Ніцца-Лазурний Берег
    4 км

    Залізничні вокзали

    Gare de Nice-Ville
    3.6 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Вихід на пляж
    • Тераса
    • Кімната відпочинку/ Кінозал

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Гардеробна
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії06088015995MX
    Часті питання
    • ❓
      У Beach Front, Superbe Appartement Pour 4 Personnes можна розмістити домашніх тварин?
      У Beach Front, Superbe Appartement Pour 4 Personnes не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У квартирі Beach Front, Superbe Appartement Pour 4 Personnes є кухня?
      В квартирі Beach Front, Superbe Appartement Pour 4 Personnes гості зможуть скористатися обладнаною кухнею з посудомийною машиною, кавоваркою і духовкою.
    • ❓
      Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Ніцца-Вілль розташований на відстані 3.8 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Ніцца-Лазурний Берег
    4 км

    Залізничні вокзали

    Gare de Nice-Ville
    3.6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Beach Front, Superbe Appartement Pour 4 Personnes Ніцца

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити